Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Węglowy Człowiek

1425stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Pan który chciał ciszę.
1000px-Coal Man-1-.png
Nazwa: Pan który chciał mieć ciszę
Płeć: Mężczyzna
Wiek: +50
Zajęcie/Praca: Emerytowany górnik
Debiut: Wspomnienia z góry Kup Kup
Rasa: Człowiek z węgla
Rodzina: Brak

Węglowy Człowiek (ang. Coal Man) jest to postać, która wystąpiła w odcinku Wspomnienia z góry Kup Kup. Staruszek ten krzyczał na Finna i Jake'a, że są zbyt głośno. Bardzo chciał, aby było cicho. W końcu nasi bohaterowie pomogli mu wtykając w jego uszy stado much. Gdy pierwszy raz się pokazał (wychodząc z jednego z domków), miał w ręce kilof, co może oznaczać, że jest lub był górnikiem. 

Wygląd

Pan, który chciał ciszę ubrany jest w szarą poplamioną piżamę. Na głowie widnieje mu szara szlafmyca. W ręce trzymał kilof. Ma szarą brodę. Jest niewielki i wykonany z węgla. Ma czarny kolor skóry. Nie nosi butów.

Cechy charakteru

Postać jest ta bardzo nerwowa, ponieważ w odcinku, w którym się pojawił bardzo mocno uderzył kilofem w mur. Gdy jednak dostał zatyczki do uszu, uspokoił się.

Więcej w Fandom

Losowa wiki