FANDOM


Wielki Los
Big Destiny-1-.jpg
Imię, pseudonim Bazz, Wielki Los
Płeć" Mężczyzna
Wiek: 18-21 lat
Rasa; Człowiek
Zajęcia/Praca: przywódca Gangu Losu, terroryzowanie miasta
Wystąpienia: Finn the Human

Jake the Dog

Wielki Los pierwszy raz pojawia się w odcinku Człowiek Finn. Terroryzuje miasto, w którym mieszka Alternatywny Finn. Razem ze swoim Gangiem Przeznaczenia wymuszają od mieszkańców pieniądze i niszczą ich rzeczy. Robili to też z rodziną Alternatywnego Finna.

Wygląd

Los wygląda jak zwykły, rudowłosy człowiek. Wyróżnia go jednak wygląd, który jest charakterystyczną cechą Gangu. To on ustala ich styl. Sam nosi coś przypominające fioletowy płaszcz, zielone majtki i ciemne okulary. Ma bardzo długie włosy.

Cechy charakteru

Można nazwać go złym i okrutnym, jednak on święcie wierzył w przeznaczenie. Wierzył, że jego przeznaczeniem jest spalić miasto. Reszta członków Gangu bała się go. Kiedy Trami i Tromo zostawili go (wystraszył ich wybuch bomby i świrnięty Finn) nazwał ich "ty mój Gangu zdrady".

Przed spaleniem miasta Alternatywny Finn walczył z nim na szpady (w czym Wielki Los był mistrzem). Wielki Los dobrowolnie oddał mu muła Barbara i Magiczną Koronę, powiedziawszy, że to ostatnie co będzie miał w życiu. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki