FANDOM


Wilcze Szczenie
150px-Fire Wolf Pup.png
Imię: Wilczy Szczeniak
Płeć: Nieznana
Rasa: Ognisty Wilk

Wilcze Szczenie  (ang. Fire Wolf Pup) jest Ognistym Wilkiem, który występuje w odcinku Dziękuję. Jego rodzina przypadkowo zostawia go po tym, jak zaatakowali Śnieżnego Golema. Golem znalazł go, gdy siedział w jego taczce, w której miał gruszki. Golem odłożył go, wtedy na gałęzi jednak on wskoczył ponownie do jego taczki, którą zniszczył w domu Golema. Golem wyrzuca go wtedy z domu, jednak uświadamia sobie, że mały wilczek nie może się obronić przed różnymi niebezpieczeństwami, np. sępami które zaczęły go atakować. Pozwala mu wtedy wejść do środka. Golem zaopiekował się wilkiem przez noc, a nazajutrz zanosi go do Ogniowego Królestwa do jego rodziny. Później wilcza rodzina przychodzi do Golema. Wyglądało to na atak jednak nagle mały szczeniak wskoczył na golema i zaczął go lizać. To powoduje, że Golem zaczyna topnieć jednak obaj wyglądają na szczęśliwych. Szczeniaki potrafią skakać obracając się. Zachowuje się jak normalne szczeniaki. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki