Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Zamek na wzgórzu

1513stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
BMO Smutny.png "Tego brakowało... Prawdy!"~Finn, odc. Brakujący element

Pomóż w rozbudowaniu wiki urozmaicając ten artykuł! Proszę rozbuduj ją, a Finn i Jake będą z ciebie dumni!".

Zamek na wzgórzu
Nazwa Zamek na wzgórzu
Mieszkańcy Brak (opuszczony)
Lokacja Ooo
Zamek na wzgórzu to miejsce pojawiające się (prawdopodobnie) w trzech odcinkach: Ciarki, Finn the Human i The Vault. To właśnie w tym zamku rozgrywa się akcja odcinka Ciarki. W Finn the Human, widzimy zamek od tyłu, a za nim znajduje się wioska, w której mieszkał alternatywny Finn. W zamku jest siedziba Gangu Przeznaczenia. Co ciekawe, w The Vault w zamku ma siedzibę "Gang Gościa w Wannie", dla którego zadania robiła Shoko, której duch pojawił się w tym zamku w Ciarkach. W każdym odcinku zamek trochę się różni, ale zawsze ma kilka niezmiennych elementów.

CiekawostkiEdytuj

  • Odcinki z zamkiem, poza wyglądem wewnątrz i na zewnątrz, związane są innymi ciekawymi faktami, np. I w Finn the Human, i w The Vault, w zamku mieści się siedziba Gangu. Innym ciekawym faktem jest to, że w The Vault Shoko pracuje dla Gangu który wybrał sobie ten zamek jako siedzibę. Później (Ciarki) duch Shoko straszy w tym zamku.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki