FANDOM


Ziemia
242px-AT earth2.jpg
Ziemia
Nazwa Ziemia
Ustrój Wiele
Władczyni Wiele
Lokacja Druga planeta od Słońca, Droga Mleczna, Wszechświat.
Mieszkańcy Wiele

Ziemia jest 2 planetą w układzie słonecznym (Słońce, które zaczęło zwiększać swoje rozmiary pochłonęło Merkurego), na którą większość akcji serialu ma miejsce. Po Wielkiej Wojnie Grzybów Ziemia straciła sporą część swojej objętości, z powodu uderzenia Komety Zmian. Z kontynentów powstałych po wojnie, znamy tylko Ooo. Większość mieszkańców Ooo mówi po Angielsku (Polsku), ale także innymi językami na przykład niemiecki i koreański. Wiele mieszkańców Ziemi jest zmutowanych z powodu promieniowania atomowego. Jest to post apokaliptyczna wizja naszej planety.

Przed Wielką Wojną Grzybów istniały współczesne kraje. W "Sekretne Taśmy Część II" Szymon Petrikov mówi, że kupił koronę w Skandynawii.


Simon Petrikov:

W Odcinku Finn the Human możemy się dowiedzieć, że Simon Petrikov uratował ziemię przed bombardowaniem dzięki swojej mocy. Prawdopodobnie Król Zły za tym stoi. Jednak jest to inny wymiar.

Ciekawostki

  • Wyrwa jest wynikiem uderzenia Asteroidy.
  • Co 1000 lat, w ziemie udeża Kometa Zmian.

Galeria:

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki