Fandom

Pora na Przygodę! Wiki

Ziemia

1423strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Ziemia
242px-AT earth2.jpg
Ziemia
Nazwa Ziemia
Ustrój Wiele
Władczyni Wiele
Lokacja Druga planeta od Słońca, Droga Mleczna, Wszechświat.
Mieszkańcy Wiele

Ziemia jest 2 planetą w układzie słonecznym (Słońce, które zaczęło zwiększać swoje rozmiary pochłonęło Merkurego), na którą większość akcji serialu ma miejsce. Po Wielkiej Wojnie Grzybów Ziemia straciła sporą część swojej objętości, z powodu uderzenia Komety Zmian. Z kontynentów powstałych po wojnie, znamy tylko Ooo. Większość mieszkańców Ooo mówi po Angielsku (Polsku), ale także innymi językami na przykład niemiecki i koreański. Wiele mieszkańców Ziemi jest zmutowanych z powodu promieniowania atomowego. Jest to post apokaliptyczna wizja naszej planety.

Przed Wielką Wojną Grzybów istniały współczesne kraje. W "Sekretne Taśmy Część II" Szymon Petrikov mówi, że kupił koronę w Skandynawii.


Simon Petrikov:

W Odcinku Finn the Human możemy się dowiedzieć, że Simon Petrikov uratował ziemię przed bombardowaniem dzięki swojej mocy. Prawdopodobnie Król Zły za tym stoi. Jednak jest to inny wymiar.

Ciekawostki

  • Wyrwa jest wynikiem uderzenia Asteroidy.
  • Co 1000 lat, w ziemie udeża Kometa Zmian.

Galeria:

Więcej w Fandom

Losowa wiki